> Nastava  > Natjecanja  > zupanijska

Osnovna škola August Cesarec, Špišić Bukovica bila je domaćin županijskom natjecanju iz kemije. Natjecanje se održalo u petak, 11. ožujka 2016. , a našu školu
  predstavljali su učenici osmog razreda Borna Katić 8.b, Franko  Perković 8.b , Nives Smolčić 8.a i Klara Leko 8.a te učenik 7.a razreda Patrick Majetić.
  Na natjecanju je ukupno učestvovalo 13 učenika sedmih i 13 učenika osmih razreda. U vrlo jakoj konkurenciji naši učenici postigli su vrlo dobar rezulat.
  Borna Katić osvojio je odlično drugo mjesto, Patrik Majetić peto mjesto, Nives Smolčić osmo, a Franko i Klara dvanaesto i trinaesto mjesto.
  Posebno čestitamo Borni na uspješno osvojenom drugom mjestu!
                                              Ljiljana Macanić, prof
 U subotu, 12. ožujka 2016., u našoj školi održano je gradsko/školsko natjecanje podmlatka Gradskog društva Crvenog križa Orahovica. Sudjelovale su tri ekipe, ekipa naše škole,
 OŠ Čačinci i OŠ Zdenci. Ekipa naše škole pod imenom "Jednorozi" ubjedljivo je pobijedila ostale dvije ekipe i u teoretskom i u poraktičnom dijelu natjecanja te si osigurala
 plasman na međužupanijsko natjecanje koje će se održati 16. travnja 2016. u Osijeku.
 Ekipu naše škole čine učenice: Iva Ptiček, 7.c- vođa ekipe, Mirna Ambroš, 6.a, Morena Grgić, 6.a, Frana Klanac, 6.a, Zrinka Kordoš, 6.b i Damir Hornung, 8.a - rezerva.
 Ekipi Čestitamo!
 Moramo pohvaliti i učenike manekene koji su ozbiljno i odgovorno odradili svoj dio posla.To su bili Ivan Marić,6.a, Ivan Vanek,6.a, Leonardo Poljak, 6.b, Ivan Kracl, 7.c,
 Danijel Both, 8.a, Luka Fofonjka, 8.a, Zvonimir Pavličić, 8.a i Dario Rončević, 8.a.
                                                                                                                    Ljiljana  Macanić, prof.

« Veljača 2021 »