> Nastava  > Natjecanja
RUKOMET – DJEVOJČICE, 5.-6.razredi

Završni turnir pobjednika skupina Istok i Zapad ŠSD osnovnih škola Virovitičko – podravske županije u RUKOMETU održan je 16.5.2018. u osnovnoj škoIi Ivane Brlić - Mažuranić u Virovitici.

Rukometna sekcija naše škole nastupila je u sastavu :

MATEA RIBIĆ, MATEA ŠPALJ, NINA TIKVAN, LANA HUBER, NIKA RAĐENOVIĆ, MIA STRAKA, HELENA ZEMAN, TENA RUKAVINA, LORENA VOLENIK, HELENA PETIN, SARA STOJIĆ, KATARINA VIDMAR, NICOLE ZDJELAREVIĆ.

Rukometna sekcija osvojila je drugo mjesto.

ŠSD " IBM "Orahovica

FUTSAL – DJEVOJČICE, 5.-6.razredi

Poluzavršno natjecanje školskih sportskih društava osnovnih škola u FUTSALU skupine Istok, održano je8.5.2018. u sportskoj dvorani „Vijuš“. Domaćin natjecanja bio je školski sportski savez Brodsko – posavske županije.

Nogometna sekcija naše škole nastupila je u sastavu :

KDA..

Nogometna sekcija osvojila je drugo mjesto.

Konačan poredak:

1. ŠSD „Slap“, predstavnik Osječko – baranjske županije

2. ŠSD „IBM“, predstavnik Virovitičko – podravske županije

3. ŠSD „Ivan Filipović“, predstavnik Brodsko – posavske županije

4. ŠSD „Velika“,predstavnik Požeško – slavonske županije

5. ŠSD „Novoselac“, predstavnik Vukovarsko – srijemske županije

ŠSD " IBM "Orahovica

Međužupanijsko natjecanje mladih Hrvatskog Crvenog križa

14.travnja 2018.,subota,održano je međužupanijsko natjecanje mladih Hrvatskog Crvenog križa. U kategoriji podmlatka HCK sudjelovalo je 9 ekipa Virovitičko podravske i Osječko baranjske županije. Našu školu predstavljala je ekipa "Dream team" u sastavu : Denis Eichler-vođa ekipe(8.b), Ivan Marić (8.a),Lenardo Poljak (8.c),Dominik Džajkić (8.c),Frano Jergović (8.c) - članovi te Marko Babić (8.b)-rezerva. Natjecanje se sastojalo od 6 radilišta, 3 radilišta prve pomoći - 2 praktični rad i 1radilište test te 3 radilišta testovi o Crvenom križu. Učenici su lijepo predstavili našu školu te u vrlo jakoj konkurenciji osvojili zadovoljavajuće sedmo mjesto. Za rad i aktivnosti u CK pohvaljujem i učenike koji su pomagali kao manekenki i volonteri. To su Mirna Ambroš(8.a),Frana Klanac (8.a),Ana Mikičić (8.b),Lorien Hornung (8.b),Grga Maričić (8.a), Vlatko Rađenović (8.a),Ivan Vanek (8.c),Srđan Jovanović (6.a) i Stefan Šerčić (6.a).

Ljiljana Macanić

FUTSAL – DJEVOJČICE, 5.-6.razredi

Prvenstvo  osnovnih škola u FUTSALU za djevojčice  5. i 6. razreda održano je  22.03.2018. u osnovnoj škoIi Voćin.

Nogometna sekcija naše škole nastupila je u sastavu :

LEA  MARIČIĆ , NINA  TIKVAN , ANA VUKOVIĆ, HELENA ZEMAN, KARLA BOLJKOVAC , LEA SOBODIĆ , HELENA PETIN , SARA STOJIĆ , KATARINA VIDMAR  I  TENA  RUKAVINA .

Nogometna sekcija osvojila je prvo mjesto te će predstavljati Virovitičko – podravsku županiju na poluzavršnom natjecanju skupine Istok koje će se održati 8.5.2018. godine u Brodsko – posavskoj županiji.

ŠSD " IBM "  Orahovica

Županijsko natjecanje iz tehničke kulture

Osnovna škola Ivane Brlić Mažuranić  bila je domaćin 60-tog županiojskog natjecanja mladih tehničara Virovitičko-podravske županije.

Nastupilo je ukupno 55 mladih tehničara iz 11 škola, a natjecalo se u 10 kategorija. Čestitke svim pobjednicima i njihovim mentorima.

Više informacija potražite u donjem linku:

55 mladih tehničara u orahovačkoj osnovnoj školi sudjeluje u Županijskom natjecanju

Natjecanja

« Ožujak 2021 »